Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyhogy nem fogyok?

Hogyhogy nem fogyok?

Figyelt kérdés

Heti háromszor edzek, számolom mennyi kalóriát viszek be, és mennyit égetek el a sportolással. Tudom, hogy ez mindig hozzávetőleges, de azért szerintem érdemes számolgatni.

Az edzés a következő:

szobabicikli 25-30 perc

súlyzó 5-10 perc

helybenfutás (igen ez lehet, hogy a kocogás sokkal hatékonyabb, de hamar megfázok a hidegben, és filmnézés/sorozatnézés közben tök jó dolog. Bár elég ostobán nézhetek ki közben. :D Na ebből olyan 15-20 percet egy edzés alatt.

Az edzések maximum egy órásak, olyan 50-60 perc között szoktak lenni.

Tény, hogy eszek hizlaló kajákat is, de ennek ellenére volt, amikor négy kalkulátor mondta azt, hogy elvileg aznap többet égettem, mint amennyit bevittem. Természetesen beállítottam a súlyomat és azt is, hogy milyen korosztályhoz tartozom.


Huszonöt éves srác vagyok, és jelenleg 105 kiló.



2014. okt. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A kalkulátorok szart sem érnek. Ha nem fogysz, akkor nem vagy kalória mínuszban. Ez ilyen egyszerű. Kevesebb szénhidrátot egyél.
2014. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha szart sem érnek a kalkulátorok, akkor honnan tudom meg, hogy megfelelő-e a táplálékbevitelem kalóriatartalma? Te honnan tudod?
2014. okt. 29. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
A bevitelt azt tudod, de azt, hogy te mennyivel leszel kalória mínuszban azt nem fogod megtudni kalkulátorokból. Ha nincs fogyás csökkentem a ch-t. Ennyi az okosság. Szerinted, hogy szálkásít le millió testépítő? Kalkulátorokkal játszadozunk, mint a feminás pi csák? :)
2014. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi az a ch?
2014. okt. 29. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrát.
2014. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Google:alapismeretek

1. találat, alul tovább gomb.

Sárga kapszulát szedd le, ingyenes és olvasd el.

Rakd rendbe az alapokat. Még ha nem is akarsz testet építeni, akkor sem jön rosszul.

2014. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!