Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 srác vagyok 70 kiló de nem...

14 srác vagyok 70 kiló de nem vagyok zsiros, szeretném hogy hasról fogyak és hogy kockás legyek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy zsíros? Akkor látszanának a kockáid. Ezen gondolkozz egy picit.

Hasizomerősítés nem fogja a zsírt levinni a hasadról. Igazi hasiozom edzéssel csak megerősödnek az izmaid így könnyebben látszódnak, de csak akkor ha a zsír nem takarja el.

Megoldás: DIÉTA! Diéta nem egyenlő fogyókúrával!

2014. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz
2014. nov. 5. 14:28
 3/7 anonim válasza:
ha nem vagy zsíros akkor nem nagyon tudsz sokat fogyni hasból, de viszont akkor az okoskodást félre téve, kardiozz edzés előtt és után fél órát hidd el lefog menni az a has egyhamar!:)
2014. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3as válaszoló vagyok újra elfelejtettem mondani gondolom hétvégén nem edzel, menj el futni vagy valami akkor nem muszáj fél órát de egy 15-20 percet minimum ezt tudom tanácsolni :)
2014. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
1. ha fogyni akarsz hasra, menj
2014. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 évesen 70 kiló vagy akkor egy kis felesleg azért csak van rajtad szvsz. Edz de ne csak hasra és jó lesz talán még diéta nélkül is.
2014. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mennyit fogytál a kérdésed óta?
2014. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!