Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Cukor helyett mit édesítésre?

Cukor helyett mit édesítésre?

Figyelt kérdés
Teljesen kiiktattam a kristály cukrot az életemből, bele értve a csokikat is .... de azért a kávét nem tudom édesítés nélkül meginni és süteményt sem igen tudok cukor nélkül sütni, mit használtok ?

2014. nov. 5. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod meginni? Szerintem azért próbáld meg, sikerülni fog. Mégis mi történhetne? Kihányod?

Ha meg tényleg nem tudsz, akkor felejtsd el a kávét, sok haszna úgysincs. A sütemény meg nem is csak haszontalan, hanem káros.

2014. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eritrit. Süteményt is lehet zablisztből, fehérjeporral készíteni. Baromság, hogy minden süt szar.
2014. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mézzel, a kávé kifejezetten finom vele, én mindennap mézzel iszom. Vagy még ott a barna cukor meg a nád cukor.
2014. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barna cukor? Mert az miért jó?

Akkor már esetleg nyírfacukor!

2014. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha mézzel iszod abba is cukor van. Én személy szerint úgyanúgy cukorral iszom pl. a kávét is. Szerintem nem ezen múlik
2014. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár én nem testépítek, azért leírom, velem hogyan van ez.


Nekem is sokáig tartott, de azért ma már sikerül édesítés nélkül inni a kávét... Illetve kókusztej azért van benne, ami édeskés, de a kávé erősen elnyomja ezt. Teljesen üresen nekem sem élvezetes, meg tudom inni, ha nagyon muszáj (pl. fejfájásra, mert élénkíteni nem képes), de nem finom.


Eritritet használok, lehetőleg keveset, de nagyon édesszájú vagyok, mindig befurakszik az életembe... :(

Ha lazább lenne a szénhidrátlimitem, xillitet használnék, ami kicsit finomabb. S ha nagyon jót akarnék, akkor nagyon, nagyon ritkán mézet. Hiába tömény cukor, egy minőségi akácméz nekem nagyon megéri, csak nem fogyasztom gyakran...

2014. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kis "pötyik" vagy mik. Mindig így hívtuk.
2014. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!