Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik napszakban érdemes edzeni?

Melyik napszakban érdemes edzeni?

Figyelt kérdés
Korán reggel, délután vagy este?

2014. nov. 8. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Személy szerint én szeretek leedzeni reggel, mert akkor még friss vagyok, és nem fáradtan állok neki délután/este. Jobban bírok koncentrálni a gyakorlatokra.
2014. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, ahogy neked bejön. ugyanolyan jó eredményeket érnek el mindegyik napszakban. Nincs kőbe vésett időpont.
2014. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp délutánonként / este szoktam.


Több okból is, reggel nem jut elég tápanyag a szervezetembe (CH) hogy bírjak egy nagyon kemény intenzív edzést. Délutánra már eléggé fel vagyok töltődve minimum 300g CH már bennem van + zsír. Kellő energiával tudok nekifogni az edzésnek.

2014. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a tesztoszteron szint miatt reggel jobb edzeni, de szerintem mindegy.
2014. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor raersz.
2014. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel nekem össze kell szednem magam fejben, és el kell döntenem hogy márpedig oda kell b**zni keményen. Délután egy kávét leküldök és 20 perc múlva már az edzésen jár az agyam. :)
2014. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!