Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes lenne a jelenlegi...

Erdemes lenne a jelenlegi allapotomban elkezdenem a sulyzos edzest? Eddig csak a sajat testsullyal vegzett gyakorlatokat csinaltam, amiknek ugy tudom nincsenek negativumai viszont szivesen foglalkoznek kicsit komolyabban a dologgal.15/f,180cm,74kg.

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináld, csak ésszel. Első pár hétben arra törekedj, hogy megtanuld a gyakorlatok helyes kivitelezését. Ha ezzel megvagy fokozatosan emelheted a súlyokat, de ezt úgy is érezni fogod, hogy mikor kell.
2014. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, tehat bajom nem szarmazhat belole ha okosan nyomom?
2014. nov. 10. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:
A saját testsúlyos edzéssel is szétbarmolhatod az ízületeidet, ha nem melegítesz rendesen, illetve rosszul csinálod.
2014. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Medvés Tímea válasza:
Szia! 15 évesen már valószínűleg elég fejlett a csontozatod és izomzatod a súlyzós edzéshez, de az tény, hogy ésszel kell ezt is csinálni. Ez persze a saját testsúlyos gyakorlatokra is igaz. Ha személyi edzőre nincs is rendszeresen pénzed, legalább egy edzésterv és étrend (!) kialakítása erejéig érdemes szakedző segítségét kérned. Ha szereted a saját testsúlyos edzéseket, és szeretnél úgy továbbfejlődni, hogy ezeket súlyzós edzéssel is kiegészíted, nagyon ajánlom a CrossFitet!
2014. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!