Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb? Az Insanity...

Melyik a jobb? Az Insanity vagy a P90X?

Figyelt kérdés
Nincs túl nagy súlyfeleslegem , leginkább formásabb és feszesebb szeretnék lenni. És még azt szeretném kérdezni,hogy milyen étrendet szoktak ilyen tornákhoz ajánlani?
2014. nov. 12. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tornázni kell hanem súlyzós edzést végezni és idővel jönni fog az eredmény :)
2014. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Sajnos nem tudom hogy állíthatnék össze magamnak edzéstervet súlyzós edzésekhez és ezért gondoltam erre a két videósorozatra.
2014. nov. 12. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem nevezem tornázásnak a két programot. Ha tornázás lenne és ez menne a tornaórákon, akkor egy dagadt kiskölyök se lenne látható.

Kedves Kérdező! Otthon nyugodtan kezdd el valamelyiket. Saját tested súlya elég terhelés lesz egyelőre. Tessék diétát is betartani: járj utána, hogy milyen tápanyagra van szüksége a testednek és annak megfelelően táplálkozz. Úgy gondolom, hogy valamelyik programmal - amennyiben tényleg komolyan csinálod és nem hetente egyszer ugrálsz 10 percet - tudsz szerezni egy olyan alapot amire már súlyzós edzéssel érdemes lesz építkezni.

Egyébként meg ha szavazni kellene, akkor az Insanity nekem jobban megerőltetőnek tűnt, ezért arra szavaznék.

2014. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!