Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti hány kardió edzésre...

Heti hány kardió edzésre lenne szükségem a fogyáshoz? Illetve mennyi idő múlva lesz látható eredménye. Tapasztalatokat várok! Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
Lány vagyok, járok rúdfitness edzésre ami nagyon jó erősítő minden izmot megdolgoztat és nagyon nehéz, de ez nem feltétlen kardió mozgás. 161 cm vagyok és 52 kg, ami nem sok a csípő, popsi ahol inkább a felesleg van és szeretném azt leadni és feszesebb lenni!Előre is köszönöm a válaszokat

2014. nov. 13. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy lefogysz (miből?) még nem leszel szép.

Tömegnövelő étrend és megfelelő edzés. Ez a rúdfittness nem tudom milyen, de a "fitness" részéből következtetek, hogy nem éppen izomnövelésre találták ki, irány súlyzózóni (pl testépítés,kettlebell..stb).

Aztán ha megvan a kellő izommennyiség akkor szépen leszálkásodsz szálkásító étrenddel.

2014. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) hát tudom hogy nem attól szép valaki mert vékony csak zavar a kis "felesleg" a hasamon és jobban tetszene ha feszesebb lenne inkább, a rúdfitness igazából egy saját testsúlyos edzés, ha érdekel nézz utána neten, nagyon sok videó van, nagyon nehéz, egy edzés után másnap alig bírok kikelni az ágyból is :D
2014. nov. 13. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár minden nap is kardiózhatsz, de lehet hogy elég lenne egy megfelelő diéta is, hogyha a sport már megvan (bármi is legyen az a rúdfitness) Nem feltétlenül szükséges a súlyzós edzés, hogyha csak egy kis feleslegtől akarsz megszabadulni.
2014. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt :-) a dieta megy pont nehezebben kicsit :-/
2014. nov. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!