Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékiegészítőket...

Milyen táplálékiegészítőket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Melyek az "alap" kiegészítők és milyen sorrendben érdemes venni őket?

2014. nov. 13. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Legfontosabb egy jó multivitamin, edzés utánra fehérje + gyors ch. Ha ez megvan (mondanom sem kell, hogy az étrend az legyen rendben!), akkor a célnak megfelelően lehet még költeni kreatinra, aminosavakra, Edzés előtti bedurrantókra, stb.
2014. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Milyen multivitamint ajánlasz?

Illetve erről a tömegnövelőről mi a véleményed?

[link]

2014. nov. 13. 17:48
 3/21 anonim ***** válasza:

1. Multivitamin + C-vitamin (+ télen D-vitamin) + kalcium-magnézium-cink + Omega3

2. Fehérje

3. Gyors ch

4. Ízületvédő

5. célnak megfelelő egyéb kiegészítők

2014. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Mega daily one plus, Vitabolic, Puritans pride one, Peak A-Z. Én ezekt szoktam venni, de ezekhez kell még napi 1g C-vitamin is pluszban.


A tömegnövelő amit linkeltél az éppen elmegy kategória, mert 25% fehérje azért van benne, de jobb, ha 30 fölött van. Ez azért fontos, mert ha elég fehérjét karsz bevinni edzés után, akkor egy 30% fölötti fehérjetartalmú készítménnyel nem viszel be járulékosan két zsák cukrot.:) Csak egy zsákkal.:)

2014. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Értem, akkor fehérje+szénhidrát kell nem tömegnövelő.

És fehérjéből milyet ajánlasz? :D


2#, kössz! :)

2014. nov. 13. 17:55
 6/21 anonim ***** válasza:
Fehérje: MNN Wheyprotein, Myprotein impact, Scitec 100% whey prof, Biotec nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, Nutrend whey core 100 és még lehetne sorolni...
2014. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

1. Valami olcsó / normális nem túlárazott fehérje : MHN / MyProtein

2. Vitamin : Multivitamin sportolók részére + extra C-Vitaminnal megtámogatva

3. Gyors CH (Szénhidrát)

4. Kreatin vagy HMB (tömegelésnél) és BCAA-Glutamin (szálkásításnál)

5. NO Fokozók és egyéb plusz aminosavak, Carnitin meg ilyensmik

2014. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ilyenkor télen érdemes D-vitaminra is beruházni, mert a magyar konyha hagyományosa D-vitaminszegény. A myprónál egy télre bőven elég adag 3ezer forint körül van, szóval nem nagy tétel.

Amúgy márkákból én inkább az európaiakat ajánlanám az amcsikkal szemben, ha már egyszer EU meg minden :D

2014. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Most a Biotech USA-n nézelődöm, "civil" szemmel nézve szerintem itt elég jók vannak ár/érték arányt tekintve.
2014. nov. 13. 18:37
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor nitro pure whey gold, Carbo x, Vitabolic, ízületvédőnek meg: arthro guard.


Ki a fas pontozta le TyHoechlin-t? Sok kis csíra.

2014. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!