Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha edzés után Protein port...

Ha edzés után Protein port fogyasztok, akkor az felér egy kiadósabb vacsorával is?

Figyelt kérdés
ugye edzés után enni kell, hogy rendesen fejlődjön az izomzatom (tudtommal a fehérje a lényeg ilyenkor)... csak én nem nagyon vagyok éhes utána. és szerintem többet érnék ezzel a porral mintha megennék 2 vajas-szalámis szendvicset... szerintetek? ha hülyeséget hordtam volna össze bocs, analfabéta vagyok ilyen téren...

2014. nov. 30. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
10 deka csirkemellnek felel meg 1 adag.
2014. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából ha fejlödni szeretnél sokáig akkor alapból nem kéne enned szalámis vajas kenyeret, de ezt eldöntheti mindenki maga hogy hobbiból csinálja vagy az élete-e...nos igazándiból 1 adag fehérje az egy étkezésnyi fehérjebevitel de kène mellé mèg egy gyors ch (pl szőlőcukor) hogy a glikogènraktàrakat visszatöltsd.
2014. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!