Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a kettő között?

Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


megnéztem a tartalmát is és csak a zsírtartalom változik , egyiknél 1.5g másiknál 1.7g de mégis egy ezressel olcsóbb, mi a különbség?



2014. dec. 7. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán van nagy különbség, a Professional-ben vannak emésztőenzimek, amik egyébként hasznosak lehetnek, elvileg így edzés után is jobb, mert gyorsabban tudod emészteni. Amúgy tapasztalataim szerint a Professional-nek jobb az oldódása, legalábbis a sima 100% Whey Protein nekem mindig csomós maradt. Szerintem a WPP-en jobban lehet érezni a édesítőt, de ehhez hozzá lehet szokni gyorsan. A WPP-ből állítólag a banános nagy favoritja sokaknak, én egyszer kóstoltam, de nem jött be. A mogyorós-csoki vagy a rocky road annál inkább. Egyébként én a helyedben kipróbálnék pár ízt, mielőtt 5 kilós vödröt vennék. Vannak 30 grammos kiszerelésben.
2014. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag nincs különbség, csak az enzimek, amik egyébként csak annak jelent bármit is, aki nehezebben emészti a tejsavó fehérjét.

Én is mindig a kéket veszem, de végigkóstoltam már az összes pirosat is, nincs érezhető különbség, hatásában sem, oldódásában sem.

2014. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!