Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni tömegnövelőt...

Edzés utáni tömegnövelőt szeretnék csinálni, a boltival lassítok mert drága. Az elképzelés: szénhidrátnak zabpehelyliszt, gyors felszívódású ch-nak szőlöcukor, fehérje koncentrátum/izolátum és valami izesítő ?

Figyelt kérdés
de ha nincs az se vészes. Kreatint nem érzem még létfontosságúnak. Mit ajánlanátok bele? és kb milyen összetételben?

2014. dec. 14. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Izolátum felesleges, ízesítő is, ha eleve ízesített fehérjét veszel.


Fehérje adagja edzés után: 0,5 gramm/ttkg

Ch adagja edzés után: 0,5-1 gramm/ttkg (én a kevesebbet ajánlom)

2014. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a szénhidrát mennyiséget 1:1 ben tegyem a zabbal és szőlőcukorral? Vagy valamelyikbol esetleg tobbet?
2014. dec. 14. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van; elég a koncentrátum+szőlőcukor 30+30g
2014. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zab nem kell bele, csak lassítja a felszívódást.

Az (vagy egyéb ch, például rizs) majd az edzés utáni szilárd kajában legyen.

2014. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Így árban bőven feléből kijövök. A testsúlykg-al kapcsolatban, kb 85 kiló vagyok és vagy kb 8-10 kg lehet rajtam felesleg. Azt leszámolhatom a szénhidrátbol? Szóval nem 85x0.5-1g ch hanem 75x
2014. dec. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!