Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kihez forduljak ezzel a...

Kihez forduljak ezzel a panasszal?

Figyelt kérdés

Gyógymasszőr/manuálterapeuta/sportmasszőr?


Voltam a bodybuilderes Kares-nál aki végül is kiropogtatott, talán jobb is lett a hátam ideig óráig - igaz akkor nem terheltem meg annyira mint most.

Régen nem is nagyon edzettem hátra pont ebből az okból kifolyólag mert kényelmetlen volt, szinte minden edzésen olyan érzésem volt mintha meghúztam volna a lumbális? részem (derekam alja).

Kares mondta, hogy állítólag nekem a gerincem alján nincs is ív.

Be fogok jelentkezni hozzá de még elszeretnék menni valami masszőrhöz aki fellazít, de lehet jobb lenne egy sima gyógymasszőr/sportmasszőr?

Mit gondoltok?

Van még egy kis gerincferdülésem is...



2014. dec. 15. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
esetleg tudtok adni valami elérhetőséget?
2014. dec. 15. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Szolnokon tudok gyógymasszőrt. Ha érdekel, megadom az elérhetőségeit.
2014. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem gyógymasszőr kell neked, hanem egy gyógytornász.

Keress egy jót, mond el neki a problémát részletesen, és meg fogja oldani. Lehet hogy kis időbe telik, de ha csinálod amit mond, nyoma nem marad. (tudom, mert volt hasonlóm)

2014. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem is egyértelmű,hogy gerinctorna/gerinctornász kell nem masszőr.

és a hosszirányban terhelő gyakorlatokat cserélni saját testsúlyosra,hogy ne legyen további préselés.

2014. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak most olvasom, hogy gerincferdülést is írtál...

AZONNAL menj el gyógytornászhoz. Mindent tegyél meg amit mond, és pár hónap után összehasonlíthatatlan lesz a különbség. Szinte ugyanilyen problémám volt régebben.

2014. dec. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Kareshoz megyek.
2014. dec. 16. 04:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!