Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik edzőtermet ajánljátok...

Melyik edzőtermet ajánljátok Győrben?

Figyelt kérdés

Januártól pár hónapig Győrben tartózkodok majd és szeretnék ott is edzeni.


Találtam is többet, de melyik az amelyik leginkább megéri ár/érték arányban, melyik a legolcsóbb/legdrágább és melyikben vannak a legcsinosabb lányok? :D


2014. dec. 25. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Woondy Gym-be járok, de a Colosseum-ot is sokan ajánlják.
2014. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Colosseum nem rossz, de amikor jártam akkor a 3 normális rúdból 2 görbe volt, hogy ezt azóta cserélték e azt nem tudom. Viszont kellően nagy, olcsó és járnak csinos lányok (bár nem tudom ez miért szempont). Galaxy színvonalasabb, de nyilván drágább is. Itt van szauna is. Máshol nem nagyon voltam vagy már bezárták.
2014. dec. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Galaxy nekem valahogy neszimpatikus, de meg kell nézni.
2014. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*nem szimpatikus
2014. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Én sem szerettem annyira, de sok ismerősöm még most is oda jár és szereti. Ízlések és pofonok. Aki el tud vonatkoztatni a gyökerektől azoknak kiváló terem. Én inkább elmentem CrossFitezni :D
2014. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azér nem mnnék se Galaxy-ba, se Colosseum-ba, mert ott úgy tudom sokan vannak, és nem szeretek tömegben edzeni. :D
2014. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Változó. Hétfőn sokan vannak mert akkor ugye mellnap van mindenkinek :D Egyébként azért általában el lehet férni, bár januárban biztos sokan leszek minden teremben.
2014. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!