Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legjobb izuletvedo terdfajasra?

Legjobb izuletvedo terdfajasra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinaljak mielott elkezdtem edzeni elotte is fajt a terdem de igy meg jobban:/ guggolast hagyjam abba? Elotte melegitek+krem+ elotte labnyujto 5 per bicikli melegites keppen de masnap faj sot szinte minden nap:/milyen izuletvedot ajanlotok ?animal flex? Arthroxon?nem forte? Jx es arthro guardot probaltam nem volt rossz de keves:/

2014. dec. 25. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Kollagén. Ha nincs rá pénz, vegyél zselatint, neten tudsz rendelni 1kg-os kiszerelésben. Egyél meg napi 10 grammot. Mellé mehet akár Arthroxon, vagy Heavy Duty, legalább kúraszerűen.


Edzés előtt legyen inkább 15 perc biciklizés, de azt is próbáld meg ízületkímélően: próbálj arra koncentrálni, hogy dolgozzon a vádli és a combfeszítő. Futóknak is gyakran fáj a térdük, pont ezért mert nem jó a technikájuk, és kivonják ezeket az izmokat a munkából. Ja és ez persze a súlyzós edzésre is igaz, a guggolás komplex gyakorlat, nem csak a combfeszítő dolgozik. Ha nagyon tré a térded, akkor lehet érdemes hanyagolni a guggolást, de ha elmúlik a fájdalom, próbálkozhatsz óvatosan.


Néhány dolog még amire figyelj:

Lábtolásnál és guggolásnál ne akaszd ki a térded!

A térded ne menjen a lábfejed vonala elé! (Erre szabadsúlyos guggolásnál nem biztos, hogy tudsz figyelni, akkor marad a Smith gép)

Lábnyújtásnál ne használj nagy súlyt!

2014. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hülyeséget írtam. A vádlira és a combHAJLÍTÓRA koncentrálj! De azt hiszem azért érthető.
2014. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Animal flex nem lenne jobb arthroxon helyett?
2014. dec. 25. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem. De ahogy nézem, elég komplex cucc. Ha telik rá, használhatod nyugodtan.
2014. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pharrmekal Advanced Joint Support. 120 napi adag 5000 Ft. meg lehet nezni mennyi van egy adag arrhroxonban es ebben.
2014. dec. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
főzőzselatint tedd a térdedre, kötözd be óvatosan és hagyd rajta egy éjszakán át, az segíteni fog!
2015. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!