Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » JutaVit izületerősítő mellé...

JutaVit izületerősítő mellé milyen más hatóanyagú gyógyszert ajánlanátok kiegészítésként?

Figyelt kérdés
hallottam hogy a porcerősítőkből jobb többfélét szedni,ezért szeretném kiegészíteni a már meglévő jutavit (glükozamin-szulfát kondroitin-szulfát és msm) mellé

2014. dec. 30. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz.Az ir ki jo cuccokat.
2014. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mentem , de a condrosulfot már nem szedhetem meg amugysem használt
2014. dec. 30. 01:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak több hatóanyagot tartalmazó komplex készítmények táplálékkiegészítő boltokban. De ezek közül egyik sem gyógyszer, hanem táplálékkiegészítő. Kollagén, zselatin, halolaj még szintén jót tesz az ízületeknek.
2014. dec. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Condrosulfot nem szedheted? Dehat a jutavit/juvitasban is van kondroitin-szulfat.

Zselatint erdemes meg venni. 2890/kg


A legjobb ar-ertek aranyu a Pharrmekal Advanced Joint Support. 4990/120 napi adag

2014. dec. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vitaminok, ásványi anyagok, omega3.
2014. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!