Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol van Bp-en jó konditerem...

Hol van Bp-en jó konditerem lányoknak, vidéki vagyok, Pestre kerültem meló miatt 1 hónapja, így itthon mire haza érek zárva van a terem?

Figyelt kérdés

A Népliget Vajda Péter utca között dolgozok, az 1-es villamos vonalán. A Puskás Ferenc Stadiontól megy a buszom, szeretnék valahol a környéken ezeknek a helyeknek a vonzáskörzetében jó teremet ami nem húzos anyagilag se.


Fontos a gyors megközelíthetőség mert miután végzek a melóba(15:30-kor),már csak 2 buszom megy haza. Egyik este 6-kor a másik 7-kor.


Nem tudom, hogy Pesten milyen árakkal dolgoznak a cégek, ahova eddig jártam ott 3500 Ft volt egy havi bérlet (vidék, kisváros). Most a Lurdyban amit látok termet ott kb. 14.000 Ft egy havi bérlet. Ez nekem picit húzós, úgy h netto 100.000 keresek csak. :/ Mindenhol ilyen árak vannak ? :(

Mert ha igen akkor sajna ezt abba kell hagyjam :(



2015. jan. 4. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen edzéstervet követsz, de szerintem kézi súlyzókkal, esetleg rúddal mindent meg tudsz mozgatni, ha más nincs. Szóval otthonra beszerezhetsz ilyesmit olcsón használtan is akár, ha van rá ingerenciád.
2015. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet, ezzel csak az a baj, hogy olyan ember vagyok akit ösztönöz, hogy másik is vannak rajtam kívül így még jobban oda teszem magam.

Itthon annyira nem vagyok motivált, és simán elkalandozok gondolatban s azon kapom magam h 5 perce meredten csak lesek ki a fejemből ..:/


Bár szerintem ez fog maradni végső megoldás ként.

2015. jan. 4. 14:50
 3/5 A kérdező kommentje:
mások*, bocsi
2015. jan. 4. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Női terem nagyon nincs de ha igen,akkor is komlytalan..
2015. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
10e körül van a normálisan felszerelt termek alja árban Pesten, ha havi bérletet akarsz.
2015. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!