Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eddig otthon edzettem súlyzóva...

Rossoner Ultras kérdése:

Eddig otthon edzettem súlyzóval gépek nélkül jövőhéten el akarok kezdeni terembe járni szerintetek ez jó lesz? Alul amire gondoltam . Vagy mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig edzettél otthon? Milyen volt az otthoni edzésterved?
2015. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a váll tricepsz napot cseréld meg a láb nappal és jó.
2015. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Otthoni edzés tervem az 1.mell váll. 2.kar .3. has. láb 4. hát volt kb olyan 7 hónapig edzettem itthon .Csak olyan gyakorlatok voltak amiket itthon egy kétkezes súlyzóval 2 darab egy kezessel egy fekpad és egy húzozkodó rúd segítségével meg tudtam csinálni.
2015. jan. 4. 21:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy nagyot nőttem de észre vették rajtam már idegenek is eddig valahogy nem mertem le menni terembe .
2015. jan. 4. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha van olyan ami szerintetek nekem ideális lenne akkor azt megköszönném mert tényleg nem értek hozzá de szeretném komolyabban elkezdeni. Még annyi hogy a bal láb újaim el voltak törve és a kitörés itthon is csak úgy ment hogy a lábam az ágyon volt vagy fekpadon .
2015. jan. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!