Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Edzésnek nevezhető napi 40 perc szobabiciklizés? Átlag 25 km, és kb.800 elégetett calória. Ez jó?

2015. jan. 5. 11:55  Privát üzenet  

A válaszok
37,5 km/h-val biciklizel? Az már nevezhető edzésnek.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2015. jan. 5. 12:22 Privát üzenet
Jónak jó, de kizártnak tartom. Egy ilyen átlagsebesség országútival is a profi szintet verdesi, tehát nem sok esélyt látok arra, hogy te egy szobabiciklivel ezt tudod hozni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2015. jan. 5. 12:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

35 km/h-t ír. Ergométeres.

# 3/8Időpont 2015. jan. 5. 13:01 Privát üzenet
Korbács nevű felhasználó válasza:

a kalória mérője az tuti nem a valóságot mutatja.

nagyjából a fele lenne reális.

de amúgy igen,nevezhető edzésnek.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2015. jan. 5. 16:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ohh...de kár. Pedig úgy örültem....Igazából nem tudom mi mennyire reális, mert igazi biciklivel még nem mentem ilyen sokat. Igazából csak max a boltig, meg hasonló.

Eléggé megizzasztott, de el se fáradtam jóformán. Jó táplálkozással és ezzel miért nem fogyok?

# 5/8Időpont 2015. jan. 5. 18:28 Privát üzenet

ne hasonlitsátok már össze a kerékpárt meg a szobabiciklit, nemhinném,hogy a szobában dombokra kellene feltekerjen,vagy esetleg szemből fúj a szél

Amúgy meg egy jó barátom XC versenyző, egy adományozáson részt vett szobabicikliznie kellett egy áruházban 15 óra alatt pihenőkkel 629 km t csinált.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2015. jan. 5. 18:31 Privát üzenet
Mivel szobakerékpáron nincs semmilyen légellenállás, simán lehet hozni ezt a sebességet könnyedén. De a kalória az tuti rossz.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2015. jan. 5. 22:55 Privát üzenet
pontosan :) kamion mögött lazán tekergettem 45 el... a probléma már csak ott volt mikor ő letért nagyon megütött szemből a szél, és sokkal jobban kellett már tekerjek..

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2015. jan. 6. 17:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik hogy 33 perc alatt elégettem 710 kalóriát szobabiciklizés közben?
90 perc Rubint Réka torna vagy 60 perc szobabiciklizés? Melyik a hatásosabb?
Óránként 5 perc szobabiciklizés ér valamit?
Napi 2,5 km 12 km/h-s futás - kezdetnek,20 perc szobabiciklizés maximum fokozaton, és 1 óra zsírégető torna segítségével, mindennapos ismétléssel le lehet adni másfél hónap alatt...
Szálkásításnál napi 40-50 perc szobabiciklizés elég, vagy több kéne? Illetve milyen nehézséggel, vagy az mindegy?
A 30 perc szobabiciklizés sokkal hasznosabb, mint a 3x10 perc?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!