Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő alakformáló edzéstervnek...

Kezdő alakformáló edzéstervnek ez jó?

Figyelt kérdés

Hétfő : suylzós edzés aztán kardiózás

Kedd: futás,hasazás

Szerda : hasazás

Csütörtök : sulyzós edzés aztán kardióedzés

Péntek : pihenő nap

Szombat : hasazás

Vasárnap : sulyzós edzés aztán kardióedzés


Ez jó kezdő alakformáló edző tervnek?

(Olvastam a sárga kapszulát)

Valami tanács amit tudnátok adni bármit szivesen fogadok :)

16/L



2015. jan. 17. 13:34
 1/8 - palilaci - ***** válasza:
90%
Nem. Futást nemtom miert erolteted. Elobb tomeget novelj amivel jon egy picike zsir, aztan szalkasits le. Ott futkarozhatsz meg nyomhatod melle az aerobot. Tomegnovelesnel izmot pakolunk fel hogy legyen formaja a testunknek aztan leadjuk a felesleget.
2015. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kezdőnek sok szerintem, még ha nem is nagyon intenzív az edzés.

Hasat ne tegyél egymás után, kell a regeneráció is.


Szerintem is koncentrálj először az izomépítésre, és aztán foglalkozz a zsír eltüntetésével. Eleinte teljes test edzést csinálj, heti 2-3x, később izoláld külön izomcsoportokra (~1 hónap után), 3-4 edzéssel hetente.

Kardiózást csinálhatsz közben is, de csak csínjával, csak annyit hogy erősítse a vérkeringést (heti 2x fél óra pl)

Én kb ilyesmit ajánlok.

2015. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 - palilaci - ***** válasza:

Najo figyelj:


Guggolas

3x15

Kitores

3x20

Evezes csigan

3x15

Lehuzas mellhez

3x20

Fekvenyomas

3x15

Tarogatas

2x20

Vallbol nyomas egykezesekkel

2x15

haspres

3x20


Ezt megcsinalod hetfo, szerda, penteken meg vasarnap elmesz futni ha ennyire akarsz oszt csokolom. Kaloriaplusszos etrend mellett nem fogsz hasbol fogyni sot sehonnan sem. Helyi zsiregetes amugy sincs. Szerintem nem olvastad el a sarga kapszulat vagy nem ertelmezted jol.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__6492.. leirtak itt mindent, hogy mit csinalj.

2015. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sárga kapszulába van egy fejezet a "testkompozició megváltoztatása, alakformálas" ott az van hogy heti 3sulyzós edzés a pihenő napokon kardió edzés. Innen gondoltam ezt az egeszet..

Meg azt irja hogy nem kell kalória pluszos étrend csak közepes szénhidrát bevitelét étrend plusz ásványi anyagok és c vitamin

2015. jan. 17. 14:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Komolyan én ezt el szeretném kézdeni meg minden csak ez nekem bonyolult vannak kérdéseim amire választ nem talalok stb
2015. jan. 17. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kompziciovaltoztatas nem tul eletkepes dolog. Inkabb sima tömeg es szalkasitas valtogatasa.

Annak meg jo amit palilaci leirt.

2015. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal az a gond amit te írtál (testkompozíció megváltoztatása), hogy egyrészt kell hozzá egy haladó szint szerintem, másrészt hosszú idő, és nagyon apró dolgokon múlik sok. Kaját olyan pontosan kell belőni hozzá, amire kezdő nem képes. Erre már csak akkor képes az ember, amikor x idő alatt kitapasztalta hogy mire hogy reagál a teste.


Lényeg a lényeg hogy egyszerűbb, és gyorsabb megoldás az amit írtunk (főképp palilaci)

2015. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó a testkompváltás, működhet, csak nagyon figyelni kell a kajára. Tulajdonképpen ez egyfajta lassú tömegelés. Úgy kell belőni az étrendet, hogy nagyon minimálisan zsírosodj. Ha jól csinálod, szinte észre se lehet venni. Aerob mozgás is ebben segít. Hajrá! :
2015. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!