Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék itthon csinálni egy...

Szeretnék itthon csinálni egy szerény konditermet, van hozzá egy üres 100nm-es üres műhelyünk. Mi az, amit mindenképpen tennétek egy saját konditerembe?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 21:10
 1/7 - palilaci - ***** válasza:
erokeret, huzodzkodo rud, bordasfal, fekvenyomo pad amit lehet allitani meg esetleg egy tobbfunkcios gep amin lehet labazni, letolni stb.
2015. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
állítható fekpad , egyenes rúd , francia rúd , rengeteg súly , egykezes súlyzók , haspad . ennyi bőven elég szerintem ezzel az összes szabadsúlyos gyakorlatot eltudod végezni, esetleg még egy lábhajlitot beszerezhetsz. De a nagyoknak se voltak csúcs gépeik és nézd mire vitték. szabadsúlyos edzésnél nincs jobb. én teremben gépeket általában akkor használom ha szálkásítok .
2015. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minimum:

- egykezes rudak (2-4 db),

- kétkezes rúd (1-2 db), esetleg az egyik franciarúd

- megfelelő mennyiségű súlyok a rudakhoz

- állítható dőlésű pad súlyzótartó állvánnyal

- húzódzkodó és tolódzkodó rudak.

2015. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

erõjeret, húzódzkodó 2 az egyben és bordás falam is van.

max 300ezret szeretnék most így hírtelen ráfordítani, persze nagytöbbségben használt cuccokból.

2015. febr. 14. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100 ezerből is simán ki lehet hozni, nekem is sikerült. :)
2015. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Igazából két egykezes rúddal, meg egy kétkezessel rendesen le lehet mindent edzeni. A súlyok viszont lehet, hogy drágák lesznek, érdemes használtan nézegetni. Ha nagyon "ígyenc" akarsz lenni, akkor még betehetsz egy szobabiciklit, esetleg haspadot, a fekpad is lehet dönthető. Mondjuk hasazni lehet egy kopott szőnyegen is, meg a bordásfalon. Még vehetsz kettlebellt is, ha tetszik az a fajta mozgásforma.
2015. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Plusz szerintem valami alsó csigás gépet is. Nekem egy lapsúlyos evezőgépem van, valami ilyesmi, mint ami ennek a multifunkciós gépnek a szemben levő részén: [link] Csak levehető a lábtámasz és az ülőke is, így több gyakorlat is kivitelezhető rajta.
2015. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!