Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben milyen táplálékk...

Konditeremben milyen táplálékkiegészítőket vásároltok a leggyakrabban?

Figyelt kérdés
Ha teremben jártok, akkor mit vesztek a leggyakrabban? Mire lenne igényetek és milyen költségek mellett vásárolnátok szívesen?

2015. febr. 21. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a teremben semmit, mert pénzből élek
2015. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan olyanokra gondolok, akik nap mint nap ott vásárolnak, mert erre akarnak költeni. Én is úgy gondolom, hogy pofátlanul drága a konditermes kiegészítés, de aki vásárol, azt mit, mennyiért.
2015. febr. 21. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Táplálék kiegészítő boltban, amiket vettem: Multivitamin, C-vitamin, D-vitamin, fehérje, supercarb fast, Omega-3, BCAA.
2015. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fehérje, ha épp fogyóban van itthon és a napi kajám úgy kivánja, akkor iszok egyet edzés után. (350ft, mondjuk reális ez kb reális)


Volt mikor vettem bcaa-glutamin absolute live italt, csak úgy iszogatni, de azt kissé sokallom (450ft).


És nagyon kivételes alkalom, mikor iszok edzés elöttit. Azt hiszem ez is 300ft körül mozog. Tulajdonképpen nálunk ez is a top termékhármas, ami megy a teremben, vagyis ahogy észrevettem.

2015. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!