Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora syntholmennyiség...

Galamb jános kérdése:

Mekkora syntholmennyiség látszódik meg az ember karján? ( az okoskodó a témát le degradáló, és tudatlan ujjalmutogató emberek a méltatlankodásaikkal kíméljenek, én komolya válaszokra vagyok kíváncsi) jóideje vagyok testépítő, tudom mire válalkozok.

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm, ha az ödémára gondolok, konkrétabban annak végtagi megjelenésére, akkor ott-helytől függően-több deci, de akár literen felüli mennyiség is simán meg kell legyen egy szakaszon, hogy igazán láthatóvá váljon. Azért a synthol gondolom előbb meglátszik, mivel nem úgy oszlik el, mint az ödémafolyadék, hanem jóval egyenetlenebbül. Bár bevallom, nem vagyok szakértője, főleg nem ennek a gagyi szemét cuccnak :D
2015. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki ért hozzá az igen kis mennyiséget is kiszúr, főleg pózokban. Neked, meg szerintem nincs is hatalmas izomtömeged úgyhogy akkora mennyiség ami különbséget jelentene szerintem látszódna.

Az átlagembernek meg tök mindegy, a zsírt nem tudja megkülönböztetni az izomtól.

2015. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben. remélem beválik.
2015. márc. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!