Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit gondoltok a testépitőkröl?

Jackson666 kérdése:

Ti mit gondoltok a testépitőkröl?

Figyelt kérdés
Ti felnéztek rájuk ? és nemcsak a hires testépitőkre gondolok hanem akik átlag emberek de gyurnak És ez a mániájuk. mit gondoltok rolluk? Ti tudnátok felnőttként is űzni a testépitést Hosszu ideig? szerintetek aki shinte ennek él az normális dolog? Semmi mással nemfoglalkozik csak a gyurással ez normális? Ki mit gondol erről és az izomagyú emberekről mi a véleménytek?
2015. márc. 20. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy mit gondolunk? Ide elég sok testépítő ír, vagyis inkább hobbiedzős. Én is edzem 30 éve 1985-ben kezdtem és soha nem hagytam abba. Miért ne lehetne sokáig végezni? Nekem ez természetes. Nem csak ezzel foglalkozom, mellette focizom, melózom, kirándulok, stb. Nem csak a gyúrás létezik. Kicsit szemellenzősen látod ezt a dolgot és előítéleteid vannak.:)
2015. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Izomagyú lol, mit értesz azon hogy ennek él?
2015. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2015. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Ezt minek linkelted ide?
2015. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

--gömb--


Szempont az, hogy valami normális? Nekem nem.


Miért ne lehetne hosszú ideig?

Én nem tervezem abbahagyni. Hagytam ki, de valami miatt soha nem hagyom abba.


Egyébként én nem foglalkozok mások preferenciáival. Mindenki magának lássa hogy neki mi a fontos.

2015. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Gömbnek igaza van. Mindenkinek más lehet a hobbija, amit még akár mi tarthatnánk nem normálisnak. Pl aki hegyet mászik egész évben vagy az összes szabadidejében pecázik az is fura lehet, de mindenki azt csinál, ami neki tetszik, nem értem miért kell eleve elítélni embereket a hobbija miatt. Élni kell és élni hagyni, és nem másokkal foglalkozni.
2015. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem be, mert átlag mentalitás ékes példája. És általában úgy gondolkodnak az emberek a testépítésről, mint a belinkelt kérdés kérdezője.
2015. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És ez a kérdés is igencsak komikus.
2015. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Ja, értem, így világos. Sok a tévhit ebben a témában.
2015. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sok a buta és rövidlátó ember, és most a 14 éveseket ki vehetjük a képletből mert ők még nem fejlődtek ki.
2015. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!