Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata a következő termékkel?

Figyelt kérdés

OSTROVIT EXTRA PURE BCAA

BCAA vásárlás előtt vagyok és ez valahogy szimpatikus és kifejezetten olcsó is ahoz képest, hogy messze veri összetételbe a bcaa xpress-t és a gaspari aminolastot, bsn amino x-et is.

Gondolom valahol biztos van valami baj vele, ha ennyire olcsó. Ha valaki tud a termékről valamit próbálta, az írja le a véleményét légyszíves. Oldódásra vagyok legjobban kíváncsi.



2015. ápr. 5. 22:38
 1/4 - palilaci - ***** válasza:
Budibálding bolt sokszor lejart szavatossagu termeket arul ezert olyan "olcso".
2015. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem még eddig nem volt ilyen jellegű problémám a bbboltal, pedig csak ott vásároltam.
2015. ápr. 5. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen ha eddig csak onnan vásároltál,akkor honnan lenne összehasonlítási alapod más forgalmazók termékeivel?Ennél a szójával felba-szott tejsavó kb alap.Ingyen sem kellene tőlük semmi.
2015. ápr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem scitec boltból myomax hardcore-t semmi különbség nem volt a bbboltostól. Haverom is ott vásárol, de ezen kívül shop builderből is vásárolt már meg elég sok helyről mindenhol ugyanolyan az on gold és a scitec termékei is. Lengyelországból importálják ezért ilyen olcsó. De nem a kérdésemre válaszoltok próbálta már valaki a terméket?
2015. ápr. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!