Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hogy állítsam be a súly nagyságát illetve a kaja mennyiséget abban az esetben ha felsőtestre már nem akarok látványban izmosodni (csak erőre), viszont alsó testre még szeretnék tömeget?

2,5 éve edzem, mostanra kezdek már elégedett lenni a felsőtestemmel, így nem nagyon szeretnék plusz tömeget a hát, kar régióra, viszont comb, vádli, fenék részre még pár kilót el tudnék képzelni.

A súly nagyságát viszont jó lenne növelni a kar-hát edzésnél is, viszont nem tudom hogy tehetném meg úgy h ne izmosodjak közben "látványosan". Ha nem iszom utána turmixot az megoldás lenne a problémámra?

Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. ápr. 8. 20:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ha jön az erő, jönni fog a tömeg is. Ne elégedj meg ennyivel azt mondom, mert évek múlva bánni fogod. Oda kell magadat tenni és kihozni a maximumot!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. ápr. 8. 20:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze, csak nő létemre már így is elég erőteljes a váll-kar-hát régióm, mivel a 2,5 év alatt eléggé ügyeltem a kajára, valamint szálkásításnak még nem éreztem szükségét. Mondjuk ez továbbra is így van, mivel kevés zsír jött fel.

# 2/3Időpont 2015. ápr. 8. 21:00 Privát üzenet
Nem hiszem, hogy olyan nagyon izmos vagy. Nyugodtan edzhetsz rendesen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. ápr. 8. 21:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eddig otthon edzettem súlyzóval gépek nélkül jövőhéten el akarok kezdeni terembe járni szerintetek ez jó lesz? Alul amire gondoltam . Vagy mit ajánlanátok?
Ha erőre és tömegre akarok menni, akkor tényleg jobb az egész testes edzés?
Mit egyek edzőterem előtt és után? Fogyni akarok.
BB testépítő oldalon azt olvastam, ha fogyni akarok, akkor is jó a nagy súllyal történő edzés. Ezt jobban is élvezem. De akkor miért mondja még mindig sok edző azt, hogy kis súly, magas ismszám?
Milyen tömegnövelőt szedjek? 17/F 187cm/83k 90-ig akarok felmenni úgy h a súly a felsőtestemre pakolódjon mellette itthon edzegetek+majd megyek kondizni is
Szerintetek bmx-nél mennyire számít a súly mert akarok venni egy hauser rebel bmx-et és érdekelne hogy meg lehet e vele tanulni bmx-ezni? Enyhe dirtre használnám a bicó kb olyan 12-13 kg.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!