Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok?...

Milyen edzéstervet ajánlotok? Hogy kezdjem el? Szteroid vagy a nélkül?

Figyelt kérdés
185 cm és 76 kg vagyok 16 éves fiu. Szeretek sportolni is de el akarnák érni valami tetszőleges alakot. Szeretnék izmosodni, jobban bírni magam és kockás hasat. Mit ajánlotok? Milyen edzéstervet? Mit egyek s mit igyak? Falun is lakom. El sem tudom kezden, mert tanácstalan vagyok.. Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. ápr. 14. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szteroid 16 évesen... Téged sem az eszedért szeretnek, annyi szent...

2015. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem értek az ilyesmihez.. Csak tanácsot kértem..
2015. ápr. 14. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Kaptál. Olvasd el a sárgakapszulát.

Kezdetnek mehetnek az alapgyakorlatok: fekvőtámasz, tolódzkodás, húzódzkodás, lábemelés, felülés, guggolós, kitörés majd szerezz be néhány súlyt vagy csinálj magadnak ha már könnyű.

2015. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha eddig nem edzettél nem ajánlom a szerek szedését!!! először tegyél szert "paraszti" erőre! mellesleg én úgy tudom hogy a szteroid Magyarországon nem legális szer! és nem is olcsó! edz saját testsúllyal! ha lakik a közeledben olyan ember akiről tudod hogy edz kérj segítséget tőle! ja és légy türelmes mert az izomzat erősítése,növelése nem megy napok alatt! hosszú folyamat!
2015. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!