Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bodybuildingbolt megbízható?

A bodybuildingbolt megbízható?

Figyelt kérdés
Mert szeretnék rendelni ON 100% whey standardot és a legtöbb webáruházat átkutatva itt a legolcsóbb, akár csak a többi termék ami itt kapható. Ezért is gyanús nekem, hogy biztosan azt adják ami kell nekem? Szóval olyanok válaszát várnám akik már rendeltek innen és ha lehet írják le tapasztalataikat, köszönöm :)

#rendelés #fehérje #protein #ON 100% whey gold standard #OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY GOLD STANDARD
2015. ápr. 16. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mikor rendeltem, akkor nem volt bajom vele, de sok ember van, akik szerint más dobozokban küldik a cuccokat, mint az eredeti. Fene tudja, nehéz így bármelyik boltot is megbélyegezni.
2015. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen teljesen megbízható.
2015. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A scitec termékek igen. Van egy olyan oldal, hogy [link]

beütöd a fehérjéden lévő kódot és kiadja az ízét és azt, hogy mikor gyártották.. Ezt nehéz lenne hamisítani. Szerintem az összes többi eredeti ami ott van.

2015. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!