Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csajok, lányok nektek mennyire...

Asdnoname kérdése:

Csajok, lányok nektek mennyire jön be az ilyen test alkat? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

Kondizom már 8 hónapja, tisztán kajával stb. És egyre jobban közeledek a jó kinézethez, és egy ilyen alkatot szeretnék ami szerintem még 1-2év biztos lesz, szerintetek ez mennyire elfogadható kategória? Vagy ez már túlzott?



2015. ápr. 22. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem r*hadt jól néz ki. Sok sikert az edzésekhez! ;)

19/L/L

2015. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az L/L nem azt jelenti virágnyelven,hogy leszbikus lány.Csak mert nem először látom már.
2015. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kérdőjel lemaradt *?
2015. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
de, azt jelenti
2015. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De, azt jelenti, tényleg leszbikus vagyok. De ez nem azt jelenti, hogy nem tetszhet egy szép kidolgozott férfi test. Viszont párkapcsolatra csak nők jönnek számításba. :)

(Amúgy lányoknál is a sportos testet preferálom)

2015. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fogalmaztam meg kritikát nem kell mentegetőznöd:)Csak érdekelt ez a dolog,de akk jól gondoltam.
2015. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, csak hozzászoktam, hogy vannak bizonyos emberek, akik számára a leszbikusság bűn, meg természetellenes stb és el akartam kerülni, hogy valaki azt írja, hogy én a férfiakhoz vonzódom, csak a sorozatos csalódások miatt a nőket választottam. Pl volt, aki szerint az azonos neműekkel való szeretkezés nagyobb bűn, mint a szexuális zaklatás/molesztálás.
2015. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen nem nagyon leszel cucc nélkül és egy kis fotobolt is rásegített.
2015. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hasonló lehetsz, de valószínűleg ő se így néz ki egész nap :D
2015. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Cucc+photoshop

Ilyen nem leszel és elárulom hogy a nők ide oda vannak ezért amíg azt hiszik hogy ha megvan a kinézet akkor csak velük leszel.

Ha ilyen szintre eljutsz akkor meg megunják hogy odafigyelsz a kajádra, a mozgásra és hogy nem igazán fogsz eljárni bulizni...

2015. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!