Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs rajtam sok felesleg,...

Nincs rajtam sok felesleg, mégis narancsbőrös a combom és a fenekem, mert nincs rajta izom. Milyen sportokkal gyakorlatokkal tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Nincs vastag combom, talán a fenekem picit nagy, és valamennyire formás, de csak mert fiatal vagyok. A combom viszont már narancsbőrös, és a fenekem is kezd, és ez nagyon zavar. Futással érek valamit esetleg? Most hohy ilyen jó idő van, kedvem lenne hozzá. Vagy hatásosabb az erősítés, és nézzek workout videókat, és azok alapján csináljam?

Köszönöm előre a válaszokat. 15/L



2015. ápr. 29. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Én is pont igy voltam, 4-5hónap alatt 6-7kg-ot hiztam, persze menj fussál, guggolás....
2015. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Erősítő edzések (guggolás, kitörés) hozzá megfelelő tápanyagbevitel.


Ha narancsbőrös vagy, az inkább glutén vagy tejérzékenységre utal, nem arra, hogy nincs a combodon izom.

2015. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak annak van narancsbőre akin van felesleg.. A sok cukros, szemét kajától alakul ki. Ezért van az hogy nagyon fiatal vékony lánykák, felrittyentik a p*csanadrágot, de a narancsbőr virul.
2015. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De tényleg nem vagyok izmos. Tehát akkor mi a hatékonyabb:

Futás

Vagy különböző erősítések?

+elkerülöm a szemét kajákat. :)

2015. ápr. 29. 13:00
 5/8 HarciCsiga ***** válasza:
Sulyzos edzes es tomegnovelo etrend
2015. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem olyan nincs, hogy valaki 'nem izmos'.


Vékony ázsiai nőkön mennyi izom van? Senki sem izmos, a világon mindig is a karcsú volt a jellemző (és egészséges), mostanában lett esztétikai divat az izmosság a testépítéssel és fitnesz iparral, illetve az elhízás a nyugati életmóddal.


De a narancsbőr az inkább anyagcserezavar vagy gyulladás. Lehet ám próbálkozni rágyúrni izmokra, sőt az tényleg jó, de hogy tömegnövelő étrend mellett mennyire fog eltűnni ez a 'narancsbőr', nos hinni kell benne.


Aztán ha esetleg nem jön be, akkor változtatsz másban.

2015. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Súlyzós guggolàs, kitörés, merevlábas felhúzás. + tömegnövelő étrend és majd izmosodsz. Ennyi.
2015. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És olvasd el ingyen a Sárga Kapszulát.
2015. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!