Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Fat Control, Mega MSM,...

A Fat Control, Mega MSM, Glutamine-T lehet egyszerre szedni?

Figyelt kérdés
A Mega MSM-t már rég óta szedem viszont most akarom elkezdeni a Fat Controlt is illetve ajánlották a Glutamine-t :)

#tabletta #glutamin #fat control
2015. máj. 3. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mehet.
2015. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fat control egy vicc, ugy ahogy van.


egyebkent mehet egyutt, de minek?

2015. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert a Glutamine az izomtomeg novelo elvileg es a Fat control meg fogyaszto kapszula
2015. máj. 4. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
A glutamin nem növel önmagában izmot. Inkább szálkásításnál használjuk azért, hogy megtartsa valamennyire az izmokat, de étrend nélkül nem ér semmit. Nem egy-két tápkiegen múlik a dolog.
2015. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fat control egy termogenikus zsírégető (akarna lenni), egy selejt. Úgy, ahogy van.
2015. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Személyi edzőhöz járok :)

Ő írja az étrendem az étkezésem napi 5szöri ami pont ideális és az arányok is meg maga az étel is. Köszönöm a válaszokat a Fat control-t rosszul tudtam étvágycsökkentő amit ma meg is vettem illetve a l-glutamine ami ugye sígit az izomtömeg fentartásához borzasztó az íze de nagyon sok jót hallottam mind2ről. Edzés mellett szedem persze őket.

2015. máj. 4. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes... ha személyi edzőhöz jársz, akkor miért tőlünk kérdezed?
2015. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!