Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges intenzív edzéssel...

Lehetséges intenzív edzéssel 2-3 kosárméretet lefaragni? Ha a súly csökken, mennyit tudok feszesíteni természetes módon?

Figyelt kérdés

Genetkailag túl nagy mellem van, és elég sok problémát okoz. A vállamon a pántoknál látható a deformáció (a súlytól), és középen több ponton vannak sebeim a drót miatt.

Emellett kamasz korm óta súlyos gerincproblémáim vannak, ezekre mindig is gyógytornáztam.


Jelentős túlsúlyom nincs, de azért nem vagyok egy sovány alkat 170/78 kiló.


Tervezem, hogy sebészeti úton kisebbre vetetem, de addig is szeretném a maximumot kihozni természes módszerekkel.

nem akarok drasztikusan izmos vagy sovány lenni, izmos-telt.


Aki tapasztalt testépítő NŐ az adna tanácsot?

MVolt valaki akinek összement a melle az edzéstől? Mennyire?

Mivel tudok feszesíteni?


2015. máj. 5. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem az edzés, hanem a diéta "fogyaszt". Zsirt adsz le, és mivel a melleid nagy része zsírszövet, így azok is kisebbek lesznek.


Viszont zsírt leadni és izmosodni egyszerre nem lehet.

2015. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet Steph, de nem kezdő módszer.
2015. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Én mindig naturálként gondolkodom.
2015. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy... van barátod? :)
2015. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Leírom.
2015. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Dolog lényege, hogy a kilóim számával igazán nincs bajom, inkább a tónussal meg az eloszlással. Ha ugyanez a kiló mennyiség átkerül a combomra meg a fenekemre izomnak, azzal tökéletesen elégedett lennék.


Kb. ilyen alkatom van:

[link]

És valami ilyesmit szeretnék elérni:

[link]


Ez így reális?

Milyen edzéstervet keressek ehhez?

2015. máj. 5. 23:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Szálkásíts le. Ha szálkásan is nagy melled lesz, azt nem fogod sajnálni (nyílván kisebb lesz, mint most).
2015. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem. Konkrét tanács kéne. Hogyan? Mivel? Milyen gyakran?
2015. máj. 5. 23:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Magas fehérjebevitel, alacsony szénhidrát és zsírbevitel.
2015. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nah azért tisztázzunk pár dolgot. Alap esetben nem tudsz izmosodni és fogyni egyszerrre! Más étrend kell hozzá. Nincs helyi zsírégetés, ha fogysz akkor fogysz mindenhonnan, csak más-más tempóban. Sajna sanszos, te a melledből fogysz a legkevésbé...


Feszesítés nem létezik, sose létezet, izomnövekedés van meg alacsony testzsír. A te célod meg hogy izmos legyél némi testzsírral, de közben a melled kisebb legyen. Kissé képtelenségnek tűnik. De majd te látod honnan mennyi zsír megy le...


Még mindig súlyzós edzés és szálkásító diéta. Nagy súllyal és minőségi tápanyagokkal.

2015. máj. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!