Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez normális? A jobb vádlim...

Ez normális? A jobb vádlim sokkal nagyobb mint a másik. Eddig nem igen tűnt fel. Most nyár van ezért rövidnadrágot hordok. Most tűnt fel.

Figyelt kérdés
Kèp: [link]
2015. máj. 5. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez bizony tényleg nagyobb!

jobban terhelted és megnőtt igy a másikat is terhelned kell de olyan gyakorlattal csak ami nem páros vádli gyakorlat

Pl egykezes súlyzóval

2015. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem èrtem, hogy terhelhettem jobban az egyiket. Amikor sokaig allok egyhelybe akkor is valtogatom a sulyt a labaim kozott soha nem ereztem, hogy a.jobb,labamat eroltetem jobban..
2015. máj. 5. 23:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen máshol van az a két vádlid tapadási pontja. Sose lesz teljesen egyforma.
2015. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez ilyen vicces képnek készült,találgatok faterod meg te,vagy szőrös a lába a csajodnak?A térdhajlat is kétszer akkora,más a tapadás,ezért ezek nem egy ember lábai.
2015. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg senki nem szimmetrikus. Emberek vagyunk, nem robotok.
2015. máj. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ez pontosan, hogy ket lab es az enyemek..
2015. máj. 6. 05:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Na ezért volt olyan kérdésem, hogy a lazar angelov nem túl szimetrikus:DD Nekem olyan mint egy bábú vagy egy robot.
2015. máj. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ő eléggé szimmetrikus, de tuti lehetne különbséget felfedezni izmok tapadásánál. Csak màs egy jól beállított fotó.
2015. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem egy ember lábai.
2015. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mer nem egy embere Te szerencsetlen? Asszed viccbol rakosgatok ilyen kepet fel? Ez az en ket labam. Es normalis valaszokat akarok csak..
2015. máj. 7. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!