Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a konditermes "kultúrával" kapcsolatban? Kinéznek a többiek, ha vékony testalkatúként lemegyek edzeni? Vagy mindenki a saját dolgával foglalkozik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont senkit se érdekel, legalábbis ahova én járok.

Nálunk családias a környezet, 17:00 után mindenki ismer mindenkit.

2015. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha ezen aggódsz, akkor járjon az a fejedben, hogy egyszer mindenki elkezdte valahol. Biztos lesz olyan "alfahím" aki megnéz, de ne foglalkozz vele.
2015. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahova én jártam termekbe az emberek nagy része kövér vagy sovány vagy átlag. Pedig jártam pár terembe.
2015. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, hogy kinéz vagy nem.

Azért jársz/fogsz járni terembe, mert fejlődni szeretnél. Ebből a szempontból pedig lényegtelen, hogy kinéznek vagy nem.

Te csak magaddal törődj, figyelj a gyakorlatok helyes kivitelezésére. Ha segítség kell, biztos akad aki segít neked, attól függetlenül hogy nézel ki.


Egyébként tipikusan azok csinálnak ilyet, akik semmihez nem értenek, és csak fotózkodni, pletykálni járnak, fejlettségük és fejlődésük pedig = a 0-val.

2015. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!