Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ugyanannyi kaját viszek...

Ha ugyanannyi kaját viszek be, de megpróbálok a lehető legnagyobb súlyokkal dolgozni, akkor egy szint után nem fogok többet fejlődni/nagyobb lenni ugye?

Figyelt kérdés
Tehát ugye az ilyen kigyúrt szekrényalkatú testépítők azért olyanok mert sokat esznek, de hogyha én is megpróbálok a lehető legnagyobb súlyokkal dolgozni, de a napi KCAL ugyanannyi lesz kb, akkor nem tudok majd nagyra fejlődni ugye ?

2015. máj. 31. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a kalória a lényeg
2015. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha ugyanannyi kalóriát viszek be, akkor hiába csinálnám nagyobb súlyokkal nem tudnék "nagy kondis állat" lenni ugye? Csak magamhoz meg a többiekhez képest erősebb lennék. Vagy hogy van ez?
2015. máj. 31. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
De a kalória is számít, meg az, hogy azt a kalóriát minőségi tápanyagból vidd be. Szarból nem lehet várat építeni.
2015. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És a súlyokat sem növelheted sokáig, ha nem tudod a kajáddal fedezni az izomnövekedésedet.
2015. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt veszed majd eszre hogy 4 ev mulva is 50kiloval nyomsz fekve es akkor rajossz hogy vagy rendesen csinalod vagy sehogy, nincs olyan hogy kicsit akarok izmos lenni, akkor csak kicsit csinalom komolyan.
2015. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, csak ugye én nem szeretnék túl nagy lenni, viszont magamhoz képest meg erős akarok lenni. A kaja minőségi csak épp nem akkora mennyiség mint amit a nagyok esznek pl. több kilo hus 1 napra.
2015. máj. 31. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A "kigyúrt szekrényalkatú testépítők" keményen kokszolnak, ne hasonlítsd magad hozzájuk. Máshogy működik a szervezeted.


Naturálban nem leszel túl nagy, nyugi..

2015. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki attok fel hogy veletlenul tul izmos lesz. Arra nem gondoltok hogy akik nektek tul izmosak azok evtizedeken keresztul mindent feltettek arra hogy ugy nezzenek ki? Szerinted egyik reggel majd arra ebredsz hogy veletlenul tuk izmos lettel? Olyan kivancsi vagyok mi jatszodik le ilyenkor a fejekben?
2015. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak szimplán nem akarok túl izmos lenni, mert az már nem szép(szerintem), és ez elég indok az aggodalomra. No de akkor megnyugodtam :) Folytatom tovább akkor.
2015. jún. 1. 00:06
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

"Csak szimplán nem akarok túl izmos lenni"


En egyszer veletlenul megemeltem egy tizkilos egykezes sulyzot es hirtelen nagyon izmos lettem :( Ilyen ha az ember nem figyel oda.

2015. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!