Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik nyáron póló nélkül edzenek?

Figyelt kérdés
Elítélitek ezt?

2015. jún. 15. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeizzadják igy a gepeket akkor nem birom oket. Ha csak mutogatjak magukat azzal semmi bajom. Ha mar olyan onbizalomhianyosak hogy erre van szukseguk...
2015. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem, de ez attól függ milyen fizikum. Ha valóban nagyon jó fizikum, akkor nem zavar, ha ő így érzi jól magát és büszke, az eredményére, munkájára, amit elért, ez van :)


Viszont ha egy kis girnyó feszeng a tükör előtt, az felbasz.

Meg amit mondtak mások, ne izzadják össze a gépeket.


Volt egy-egy este mikor alig voltak 4-5 -en a terembe és én is nekivetkőztem bicepsz-tricepsz szuperszettnél, mivel meleg volt a terembe + rendesen felment a testhőmérsékletem a szett közben.

2015. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
A terem méretétől is függ illik-e vagy hányan vannak lent, ha 8-an vagyunk a terembe és mindenki haver akkor szerintem simán elengedheti magát az ember jobban.
2015. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem prosztóság. Nem (csak) azért hordunk pólót hogy eltakarja a testet hanem hogy felfogja az izzadtságot. K...szott undorító ha valaki félmeztelenül edz és tócsát hagy maga után, de ha nem akkor is a szagok miatt illene pólót felvenni.
2015. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas.
2015. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

semmit,melegem van,hadd csináljam úgy ahogy akarom :D

Na meg a kérdező azt kérdezte hogy póló nélkül edzenek,nem azt hogy terembe leveszik a pólót és úgy edzenek mert azért rohadtul nem mindegy hogy a saját termemet izzadom szarrá vagy egy rendes konditerembe lemegyek és úgy izzadom szét a gépeket,mert azért senki ne mondja nekem hogy akár télen is egy intenzív lábedzésen nem izzadnak meg....mert az lehetetlen

2015. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom nálam van törölköző..., nem értem miért kellett lepontozni.
2015. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én abszolút nem ítélem el, sőt... Ha még elég jól is néznek ki példát is lehet venni róluk. Szerintem motiváló!
2019. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!