Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál ha megvan a...

Szálkásításnál ha megvan a megfelelő mennyiségű fehérje, a csökkentett szénhidrát, akkor a zsír lehet relatív magas, ha kalóriadeficitben maradok?

Figyelt kérdés
Elkezdenék szálkásítani, 75 kg vagyok. 210 gramm fehérje menne, és 2,5 g /tskg ch-val kezdenék (185-el). De mivel nem akarok nagy kalóriadeficitet, mert kicsit fosok az izomveszteségtől, a bevitt zsír 40 gramm. Nagy baj, ill. hátráltat a szálkásításban?

2015. jún. 23. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez Neked relatív magas? Ez a kötelező minimum környékén van tudtommal...

Viszont van, aki sok zsírral szálkásít. Jó, én nem testépítek még, csak fogyni szeretnék, de 130g a zsír, ami teljesen jó zsírból fogyáshoz, kevés szénhidrát és megfelelő fehérjebevitel mellett, ráadásul ez az étrend vigyáz is az izmokra (ezért nem kell özön fehérjét bevinni, sőt, ellenjavallt). Kedvelem a ketogén diétát, s azért nem 1-2 testépítő szálkásít vele (egyesek azzal is tömegelnek, nem lehetetlen az sem, persze, csak ha sosincs ch töltés, akkor kevésbé látványosak az izmok, ez elég világos).

2015. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én nem ketogén diétát szeretnék csinálni. Ott persze lenne zsír rendesen.
2015. jún. 24. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!