Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a gumiszalag és hasizomkeré...

Klanwarrior kérdése:

Ez a gumiszalag és hasizomkerék mennyire tűnik jónak/erősnek?

Figyelt kérdés

180cm magas és 73kg súlyú fiú vagyok. Pár hónapja rendszeresen edzem, szépen izmosodok, de arra gondoltam, feldobnám az edzést a következő két termékkel:


Ezt a gumiszalagot néztem ki, [link] , és mellé ezt a hasizomkereket: [link]


Valakinek tapasztalata ezekről?

Azt tudom, hogy jól meg lehet dolgoztatni velük a testet, de még életemben nem dolgoztam gumikötéllel és nem tudom, hogy nekem ez túl erős-e, elég lenne-e egy kicsit gyengébb vagy nem.


Ha nektek volt már, mi a tapasztalatotok? Nem szeretnék gyengét venni...


Ha értitek, mit akarok kérdezni(mert igazából én sem tudom pontosan, valami véleményre számítok:D), köszi előre is;)



2015. jún. 25. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

A haskerék nagyon jó, azt csak ajánlani tudom!

A gumiszalaggal kapcsolatban nincs tapasztalatom, de az is hasznos lehet kiegészítésnek. Én ha vennék, akkor a legerősebbet venném.

2015. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem haskerékből ilyen van: [link] sok helyen kapni, szerintem ez a legjobb


A szalagot meg attól függ mire használnád, húzódzkodás segítésére pl jó, meg nyújtáshoz, szerintem effektíve csak azzal edzeni, nem elég.

2015. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Természetesen, mivel pár hónapja edzem, nem fogok mostantól csak gumiszalaggal edzeni :D Nehezítésként lenne jó egyes gyakorlatoknál, esetleg mondjuk egykezes húzódzkodásnál könnyítés képp, meg persze sok has/törzs erősítő gyakorlat is végezhető ilyen szalagokkal:)


A kerék meg megtetszett vélemények alapján:D

2015. jún. 25. 12:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Én inkább elmennék edzőterembe, na mindegy. Jó a gumikötél, imádom. Gépekre is rá lehet tenni, meg ezerféle trükk van vele.
2015. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Járok edzőterembe is,de csak suli időben, mert a sulival van egybeépítve egy terem, a tornaterem mellett, elég jól felszerelve. Most nyár van és csak saját testsúllyal edzem :)
2015. jún. 25. 13:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Jó a szalag, főleg tricepszre.
2015. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerinted ez a szalag is megfelelő? :D

Van itt, aki próbált már hasonló 130kg-ig terhelhető darabot?

2015. jún. 25. 14:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk elmennék egy sportboltba, ha van a közelben és megnéznék egy ilyen szalagot. Szerintem nem lenne gond vele, ha van egy erőszinted, akkor biztos, hogy bírnád húzni, a strapát meg bírni fogja.
2015. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Több év mire kinyúlik.
2015. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Itt helyben sajnos nincs sportbolt, ahhoz el kell utazni, de lehet majd időt szakítok rá:)


Békakrokk!

Köszi a válaszod! Téged "ismerlek" innen a gyakoriról :D Azthiszem, Te is használsz gumiszalagot. Ha igen, milyet?

2015. jún. 26. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!