Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csirkemell, tojás evése? Hogyan?

Csirkemell, tojás evése? Hogyan?

Figyelt kérdés

A csirkemellet hogyan egyem?

A rántott csirkemell az jó lesz?


A tojást hogyan egyem?

Csak a fehérjét? Vagy a sárgájával együtt?

Baj, ha megeszem a sárgáját is?

Milyen tojásos ételeket ajánlotok?



2015. júl. 1. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eheted a sárgáját is. Csirkét jó minőségű Teflonos serpenyőbe olaj nélkül süsd meg
2015. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a seggedbe nyomogasd fel a csirkét, a tojást meg csepegtesd az orrodba és a füledbe, úgy jobb a felszívódása mindkettőnek.
2015. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mi a cél. Fogyás? Tömegelés?


Tojásos ételek.... nehogy már ne ismerd a rántottát, a főtt tojást, a tükörtojást, a lecsót, a főtt tojásos szendvicset, a tojásos nokedlit/tésztát, omlettet. Én még csirkemellet is szoktam enni tojásosan.


A sárgájában van a legtöbb zsír. A koleszterin szintnek nem tesz jót a túl sok tojás ezért sokan csinálják úgy, hogy pl. 5 tojásból csak 1-2-nek hagyják meg a sárgáját a rántottában vagy az omlettben.


A csirkemellet kismillió módon el lehet készíteni. Ha fogyni szeretnél és rántott csirkére fáj a fogad akkor sütőben süsd meg (keress rá, van hozzá recept rántott hús sütőben/tepsiben) és olyankor csak saláta legyen a köret.

2015. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tömegelés
2015. júl. 1. 13:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha tömegelek, akkor jó lesz a sima rántott hús?
2015. júl. 1. 13:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha tömegelsz akkor mehet a rántott hús mellé is rizses köret és elméletileg mehet a hagyományos rántott hús, bár én nem ajánlom, mert a bő olajban kisütött hús így sem úgy sem egészséges. Tömegelés ide vagy oda, nem mindegy, hogy mit viszel be a szervezetedbe.
2015. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan egyem a húst?:D
2015. júl. 1. 14:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki ekkora gyökér?


Nem tudom, mondjuk a száddal? Ember, a seggedet ki tudod törölni egyedül?

2015. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem h milyen formában
2015. júl. 1. 14:14
 10/15 Sowilo ***** válasza:

"A koleszterin szintnek nem tesz jót a túl sok tojás"


Igen, ez tipikusan egy olyan tévhit, amit már régen megcáfoltak, de itthon még kell vagy 10 év, hogy elfelejtsék az emberek. Az étkezéssel bevitt zsír nem befolyásolja a koleszterinszintet. A rántott hús sem azért egészségtelen mert zsírban sütöd, hanem mert finomított zsírban sütöd.

2015. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!