Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok! Mi az ami még nem túl...

Lányok! Mi az ami még nem túl izmos?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy milyen edzettségi szint az, ami még nem túl sok nektek! Képek linkjeit, és egy életkort kérnék :)

Köszönöm szépen :D



2015. júl. 1. 16:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

edzettségi szint? szerintem nem megfelelően fogalmaztál.

a nőknek kb, jared padalecki,shia labeouf,jason statham féle testalkat ami még szerintem nem túlzás

2015. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld pacsi!

Hát, egyiken sincs valami iszonyat sok izom, nem kétséges :/

2015. júl. 1. 17:02
 3/22 anonim válasza:
81%
Nem mindenkinek fontos az izom.Nem azt fogjuk nézni.Inkább a szeme és a mosolya,mint az izma.Legalább is én nem azt nézem.
2015. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az ennél kicsivel kevésbé izmosabb vagy pont ekkora/ennél izmosabb már nagyon sok: [link]

Ez mondjuk még egész jó, még nem a túl izmos kategória: [link]

De a legtökéletesebb egy ilyen például: [link]

Viszont ezek közül is mindegyik hetes változata a pasi testének tök jó szerintem, még az első is: [link]


De persze a valóságban nemcsak ez a mérce, szóval most tényleg az "izmosság dolgot", alakot vettem figyelembe.:)

19/L

2015. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A 19/L által belinkelt 3. linket veszem alapul és azt mondanám, hogy a 8. heti kép az ami szerintem a legjobb. Ha a 12. heti kép sétálna az oldalamon az már túl nagy feltűnést keltene. Szép, de nem szeretem a feltűnést. :)

28/N

2015. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szteroid nélkül sosem esel túlzásba.
2015. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
tudod van az a mondás, hogy "jóból is megárt a sok" :D
2015. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Naturálban ku'va nehéz nagynak és száraznak lenni.
2015. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, naturálban sosem leszel Arnoldka. Ne féljetek lányok, nehéz Hulkká válni :)
2015. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

"Nem szeretem a feltűnést", "túl izmos vagy" - mondta egyetlen igazi nő sem, soha.


Aki mégis, az csak egy önbizalomhiányos kis idiótä, hisztis-féltékeny ribänc. Feltűnés? Kedves idiótä, attól félsz hogy a pasid jobban néz ki NÁLAD! Attól félsz, hogy nem tudod megtartani, mert magadat egy szärnak tartod ( ---> mert te nem úgy nézel ki, mert te nem edzel, mert te szärsz bele a kinézetedbe, úgyis csak a belső számít... LOL!), őt pedig boldogan vinné még másik 3-4 nő.


Inkább megalkusztok egy kisfiús idiótäval ( [link] ), vagy valami sörhasú, igénytelen, lusta szärral, mert az legalább veletek marad akkor is, ha egy rakás szar a kinézetetek és napi 8 órában hisztiztek és kiállhatatlan köc$ögök vagytok. Az ilyen férfi olyan, mint egy kibäszott kutya (a kutya, meg az említett gyökér is megelégszik azzal, ha kaját raksz elé és hagyod, hogy néha napján megdugja a lábad :) ).



Persze ez a ti dolgotok. Ami undorító, az az, hogy "te se legyél már izmos, ne nézzél már jól ki, főleg nem nálam jobban, mert én vagyok a nő, de én szarok bele, szóval te se foglalkozzál a testeddel". És nem ezt mondják a nők, hanem jönnek ezzel a "túl izmos" meg "nem szeretem a feltűnést" dumával. Undorító!

2015. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!