Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki a szálkásí...

Hogyan kezdjek neki a szálkásításnak?

Figyelt kérdés
160 cm, 47 kg vagyok kb. Vékony, de plöttyedt. Elkezdenék szálkásítani, az étrend megvan, de nem tudom milyen mozgásformát kéne csinálnom. Illetve a fehérjepor szükséges hozzá?
2015. júl. 4. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok :)
2015. júl. 4. 23:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmihez nem szükséges fehérjepor, ha be tudod vinni a fehérjét szilárd táplálékból...

Akárhogy is, valamikor szedj fel valami izmot, mert elég kevés a súlyod, ha ebben még felesleges háj is van...


Zsírégetésre az aerob mozgás a jó, persze sosem árt némi súlyzózás, teljes testes edzés, miegymás, szerintem jó, ha foglalkozunk minden fontos izomcsoporttal... Amilyen edzetlen lehetsz, Te még beleeshetsz a mágikus állapotba, amikor a kezdők szálkásítás mellett izmosodnak egy picit...

2015. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább tömeget növelj és utána szálkásíts.

Ez a súly nem sok.A kevés izom miatt vagy plöttyedt.

2015. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy se.Izomzat kell,vagyis tömegnövelés.
2015. júl. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ahogy írták előbb erősödj, azért vagy "pöffedt" nagyon figyelj az étrendre, közvetlenül edzés után azért erősen ajánlott a fehérjepor


szállkásítani amúgy ugyan úgy kell, a kaját kell megváltoztatni illetve mellé még valamilyen monoton laza testmozgás, kb 1 órán át, mondjuk gyors séta, laza kocogás megszakítatlanul egy orán át, hogy kellően lassan csinálod azt azzal tudod ellenőrizni, hogy tudsz e még lassan és tagoltan beszélni, még ha lihegve is kicsit, én pl elszámolok 1-ig...


ha nincs dok időd pl tanulni kell javaslom szobabiciglizz közben tudod bújni a tankönyvet

2015. júl. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!