Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hyper mass 5000? Jumbo profess...

Hyper mass 5000? Jumbo professional? Volumass 35 professional?

Figyelt kérdés

Kajám rendben van most már teljesen egy edzés utáni turmixot akarok venni fehérjés összekeverős dolgot inkább hagynám ez a 3 közül választanék annyi hogy a hypert szinte ingyen tudnék 5 kilót szerezni belőle melyiket válasszam?

70kg 180cm



2015. júl. 5. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz "kevergetni" én is tudok neked küldeni drágán cukrot. Legalább nem a cég húzza le a buta gyereket!
2015. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha ingyen tudnál szerezni 5 kilót akkor azt.És ha neked nem jön be akkor váltasz 1 másikra. Bár nekem bevált a Hyper szerintem nagyon jó kis tömegnövelő. Én vaníliás ízben vettem és nekem az bejött.
2015. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100 grammban 35 gramm cukor. Egyétek vegyétek.
2015. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3. És akkor mi van? Tömegnövelésről van szó, oda meg kell a cukor is. Esszük, vesszük.
2015. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Cukorra semmi szükséged!
2015. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem hogy a jumbo proff 1620 gram az tényleg csak 10 adag ? Vagy hány kanálal kell edzés után?
2015. júl. 5. 22:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne szükség szénhidrátra.
2015. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szénhidrátra szükséged van, de nem cukorra. Arra ott a rizs.
2015. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem a cukor is szénhidrát, de akkor biztos eddig rosszul tudtam.
2015. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

cukor emellett a világméretű elhízás-járvány terjedéséért is felelőssé tehető. A cukrozott ételek és innivalók sokszorosára növelik a túlsúly kialakulásának esélyét a felnőttek és a gyermekek körében egyaránt. Ráadásul az emberek a naponta ajánlott cukormennyiség sokszorosát fogyasztják el, és a napi kalóriamennyiség közel 16 százalékát is cukorból fedezzük (annak ellenére, hogy az Egészségügyi Világszervezet, a WHO szerint a javasolt maximum a 10 százalék).

Egyes szakemberek, például dr. Robert Lustig amerikai endokrinológus szerint a cukor azért is különösen veszélyes, mert függőséget okoz, és ugyanolyan mérgező hatású, mint a kábítószerek. Ezt az elméletet alátámasztja egy 2008-as amerikai kutatás is, melynek eredményei szerint a magas cukortartalmú diétán tartott patkányok egy idő után a kábítószeresekéhez hasonló vágyakozást mutattak, ha pedig csökkentették a cukor mennyiségét, akkor elvonási tüneteik lettek. Fogyatékos

2015. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!