Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges otthoni testépítéss...

Lehetséges otthoni testépítéssel szert tenni álomtestre? (férfi)

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy lusta vagyok eljárni kondiba, szimplán nincs rá pénzem. Fekvőpadom nincs, se egyéb kondigépem, de kézi súlyzót be tudok szerezni. Ismerőseim közt vannak kigyúrtak, de ők konditerembe járnak + proteineznek. Van rá esély, hogy olyan testem legyen mint nekik konditerem nélkül?

2015. júl. 12. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

"proteineznek"


a protein por = fehérje por...

a fehérje egy teljesen természetes építőköve a szervezetednek, mindenképpen be kell vinni belőle a megfelelő mennyiséget...

Akik "proteineznek" ők általában azért teszik, mert nincs pénzük rendes szilárd élelmiszerekre... nos neked még kondibérletre sincs... szóval röviden tömören ez nem a te sportod...

2015. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de, csak, hogy értsd, 85kg vagyok, jelenleg tömegnövelő étrendem van, a havi kajám legolcsóbban 45-50.000ft...

ehhez képest a havi 10.ezer ft kondibérlet bakfitty.

2015. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor valamit szarul csinálsz, ha havi 50 ezret elszabsz erre.

Ezzel a súllyal veszel 30 kiló csirkemellett 1100 forintért havertól aztán kifőzöl 600 kiló rizst aztán jónapot.

Meg veszel egy Vitabolicot.

Durván 40 ezer.

2015. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jah és már csak azért is hülyeséget beszélsz, mert ez nem fekete-fehér.

Nem csak akkor kezdesz el nőni, ha meg van a napi 170 gramm fehérje.

Ez csak az ideális.

120 grammnál is már fejlődnél, csak nem olyan ütemben és nem lennél ekkora.

Nem csak 85 kilósan nézhet ki jól az ember, sokan 75 kilósan is vagányok.

2015. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyen csírkét meg rizst minden nap akinek 2annyja van...

Egyébként meg egy büdös szóval nem mondtam, hogy bárkinek 85kg-nak kellene lennoe... Pusztán arra próbáltam rávilágítani, hogy akinek arra nincs pénze, hogy eljárjon terembe, annak arra se lesz, hogy egy rendes étrendet összerakjon magának...

2015. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

rendes étrend nélkül ne számíts nagy változásokra, de ettől függetlenül eddzhetsz otthon, és a lehetőségeidhez mérten a tested is változni fog... kezdőként teljesen felesleges kézisúlyzókra meg faxságokra költened...

Vedd meg, vagy töltsd le a fegyencedzés című könyvet, aztán uccu neki...

ezen kívül még ajánlott olvasmány a Sárga kapszula.

2015. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha persze...hús meg rizs azt jónapot.A rostot a zöldséget meg a kukába mi?
2015. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjen a Fegyencedzés. Étrend kellene majd, arra próbálj valamit összehozni. Nem feltétlenül kell rizs+csirke 24/7-be.
2015. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív válaszokat! Már le is töltöttem a könyvet, most is azt olvasom csak gondoltam feljövök ide szétnézni, hogy kaptam-e még kommentárt :) Ezer hála !
2015. júl. 13. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!