Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő étrend mellett is...

Megfelelő étrend mellett is érhetek el látható eredményt?

Figyelt kérdés

Karra,vállra,hasra edzek.Egy héten 4-5X napi másfél órát.10kg súllyal edzek.Kezdő vagyok.

Mindent élelmet megeszek!



2015. júl. 14. 21:22
 1/3 Krisz85 ***** válasza:

sokat edzel ha valóban ezt meg tudod csinálni, bár lehet nem edzel intenzíven, heti három edzésnek elégnek kell lennie, pár hónapig teljes testre kéne edzeni aztán szétbontani, végül pedig eljutni évek alatt oda, hogy egy izomcsoportot egy héten csak egyszer tudj megedzeni úgy kikészítsd, ha most állnál ennek neki, nem lenne jó vége hidd el....,


Bunny: sárga kapszula, forgasd mert szerintem még nem tetted meg!


A kérdésre meg a válasz: csak úgy érhetsz el, néha még fontosabb mint maga az edzés, ha jól edzel és sz*rt eszel, nem lesz olyan az eredmény mintha bénán ugyan, de jól kajálsz, hidd el,

2015. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sokat edzem ez így van.43 napja kezdtem el karra.Hasra csak 4 napja.De nem nagyon tőrődöm azzal,hogy mit eszek.

Bocsi a kérdés elírásáért!

Megfelelő étrend nélkül is............


Mennyi idő kell körülbelül,hogy ténylegesen látható legyen?

2015. júl. 16. 13:40
 3/3 Krisz85 ***** válasza:
bunny sárga kapszula, olvasd el és rájössz majd, hogy a kaja fontosabb mint azt gondolnád,
2015. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!