Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magamnak építem a testem vagy...

Magamnak építem a testem vagy másnak?

Figyelt kérdés
Belulrol daját magamnak jó érzés lenne-e ha már teljesen elértem egy olyan testet amit jónak gondolok, vagy csak a pozitív visszajelzések és a konnyebb csajozás miatt jó dolog ez?

2015. júl. 18. 04:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki azt mondja, hogy magának, cöcöcö....

Persze ha az egész életét egyedül kellene leélni egy lakatlan szigeten, úgy hogy soha nem találkozik emberekkel, senki sem testépítene.

2015. júl. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A probléma az, hogy a valóban komolyan csinálod amit csinálsz, sohasem lesz olyan, hogy "elég jó"-nak gondolod magad. Mindig jobb és jobb akarsz majd lenni.

Személyszerint én magam miatt csinálom, emberekkel szinte nem is találkozom. Egészség szempontjából szükségszerűnek tartom a mozgásom. Senki másra nem tartozik, hogy mit rejtegetek a ruha alatt.

Szóval neked kell megtalálnod a választ.

2015. júl. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem csinálni, mert érzem, hogy erősebb vagyok, nagyobb, meg az edzés utáni pumpáltság sem utolsó. Berakok valami jó kis zenét, aztán felpumpálom magam, mint az állat.
2015. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En sokáig csináltam a pozitiv visszajelzesek/csajok miatt, hogy jobban erezzem magam a bőrömben. Most megvaltoztattam egy-ket dolgot az eletemben es azt veszem eszre hogy nem kivanom a szemet kajat es minden nap egyszeruen szuksegem van arra hogy vagy kondizzak vagy valamit cardiozzak
2015. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért csinálom, hogy kihozzam magamból a legtöbbet. Olyan önfejlesztés, mint a tanulás. Teljesen megváltoztatta az életem és a személyiségem a sport.
2015. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És főleg ez a sport! Mert előtte már 10 évet sportoltam mást.
2015. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Alig látnak mások, strandra egyáltalán nem járok, nem mutogatom magam, még párom sincs, hogy őt akarjam lenyűgözni. Én saját magamért csinálom, mert jobban érzem magam így.
2015. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az unalom miatti erek felvágása helyett egy tökéletes alternatíva az edzés.Az hogy ennek eredménye egy arányos esztétikus szép test csak egy mellékhatás.A pozitív megerősítések kevésbé érdekeltek nem szorultam rájuk,csajozni akármilyen testtel tudtam az nem ezen múlik.6os válasz http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Ezért ha azon a lakatlan szigeten lennék amit írt az első válaszoló és lenne elég kaja víz és ezek megszerzése mellett még maradna szabadidőm egyértelmű hogy akkor is edzenék mint az idő eltöltésének egy hasznos alternatívájaként a begolyózás ellen.Ezért egyértelműen magamnak edzem.Vagy fogalmazhatok úgy is hogy az önfejlesztés lényegében önkielégítés.

2015. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kettő összefügg, mindenki szeretne jól kinézni hogy legaláb magával legyen elégedett, de nem mindenki nárcisztikus, és csak a külvilágnak épít fel egy életmódot


egyébként ennek a sportnak a többiel szemben vannak előnyei, pl a rugalmasság, nem kell csapatban dolgozni, nem érzed mindig azt hogy az orrod alá dörgölik ,hogy a másik jobb nálad stb

2015. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jövök az unalmas szöveggel :)


Én azért fogtam neki évekkel ezelőtt, hogy férfiasabb testalkatra tegyek szert, ahogy egy férfinak ki kell nézni. Másodsorban jól érzem magam a bőrömben, az emberek másképp néznek rám, mint egy átlagos emberre és szeretnek. Én ezt tapasztaltam. A barátnőmnek is sokkal kívánatosabb vagyok, meg általában a nőknek, persze ez nem a legfontosabb, de nem is rossz dolog.


Egyszóval jobbak tőle a napjaim, kiakcsolódok egy kemény edzéssel, nem érdekelnek a problémák, a pénz, a rossz dolgok. Csak ott arra az egyre próbálok koncentrálni, kizárni a külvilágot, mintha nem is létezne.

2015. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!