Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges lenne elérni...

Lehetséges lenne elérni valahogyan, hogy Magyarországon ne lehessen forgalmazni olyan ételeket, amin nem szerepel a 100g-ra kerekített tápanyag tartalom?

Figyelt kérdés
Egyértelmű okok miatt...

2015. júl. 28. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Van még ilyen?:D
2015. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: Az alkoholos italok ilyenek, bár arról lehet vitázni, hogy ételnek tekintjük-e őket :D

Van más is, de nem valami gyakori. Szoktam venni egy finom, olcsó harcsapástétomot, na azon nem szerepelnek eme fontos adatok. Ha számolni akarom a makrotápanyagokat, jobb, ha nem eszem, bár tudok becsülni valamit.


A termelői piacos dolgokhoz sincs infó, s van, akinek ez is probléma.

2015. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kisboltokban (Coop, CBA, stb.) előfordul, de még bizonyos szupermarketek termékei között is akadnak...
2015. júl. 28. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ezen kell élni, és akkor nem kell számolgatni se. Tegnap megettem négy jégkrémet, most szerinted azt bele tudtam volna kalkulálni bárhogy is? Az "if it fits your macros" elv egy baromság, de csak halkan súgom meg, mert tudom, hogy ez itt sokaknak lelki sérülést okozna.
2015. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másik meg: ez egy olyan dolog, hogy a csirkére sincs ráírva, mégis tudod...
2015. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!