Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem akarok fehérjeport venni,...

Nem akarok fehérjeport venni, de szeretnék izmosodni, kiegészíthetem mással a fehérjét?

Figyelt kérdés
Alapból van rajtam egy kis zsír,nem vagyok elhízva,de tömegelnem nem kell,nem is veszek.Izmosodni szeretnék(nem szálkásítani), de fehérjeporral tudom hogy könnyebb lenne,de azt nem akarom használni,nem lehetne valamivel helyettesíteni (pl. csírkemell) vagy valami otthon is megtalálható étellel? És ha igen hogy használjam,esetleg valaki tud valami étrendet? Magasságom 177cm súlyom kb 70kg és 14F,átlagon felüli a kondícióm,régen szálkásítottam... A válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 28. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
csirkemell,hal+rizs+zöldségek és kész is az étrend :D
2015. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a fehérje egy teljesen normális és szükséges tápanyag, nem pedig csodaszer... ahhoz, hogy izmosodj, tömegnövelő étrend kell, de még előtte rengeteg tudás a fejedbe, mert jelenleg irgalmatlan hülyeségeket irkálsz össze vissza...

olvasd el a Sárga kapszula című ebookot, és ha utána lesz értelmes kérdésed, tedd fel.

2015. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mennyi f..szságot írtál össze pár sorban...
2017. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!