Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt a videót mikor fogják...

Ezt a videót mikor fogják mellékelni a fegyencedzés c. könyv illetve a Street Workout videók mellé?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Gx45nUETmIA


"igazi erő", meg "ha tudod mozgatni a tested, akkor tudsz mozgatni bármilyen súlyt"... szarrá van kokszolva, és sajnos még az sem elég. :D Főleg, hogy ilyen magas ismétlésszámon inkább már állóképességet vesz igénybe a gyakorlat, ami a saját testsúlyosnak kellene, hogy több legyen, nem az erőemelőnek. :D



2015. aug. 7. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább szteroid reklám lehetne
2015. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki a csöcsömet érdekel ez a téma? Aki fegyencedz és durva erősnek érzi magát, érezze.
2015. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Szokás szerint nagyon értelmes a néger, legalább annyira mint azok akik komolyan veszik a sztrít wörkáutot.
2015. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A koksz listat mikor fogjak mellekelni a taplalek kiegeszitokon levo kepek melle?
2015. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi provokáló gyúrósjani s.ğgfej van itt.

Én is saját súllyal edzek és akkor mi a tököm van? Le kell nézni?

A normàlis kondisokat tisztelem sőt néha én is lenézek terembe, de az ilyen nagyképű majmokat mint ti...

Gyanítom jobban nézek ki mint egy két hobbikondis itt gyk-n.

Én így edzek mert ezt élvezem jobban te meg mást csinálsz mégsem kezdelek el fikázni.

Azt meg minek kell felhozni, hogy a videóban a fekete csávó kokszol? Mert a másik biztos nem mi???

2015. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Márk 90%-ban egyet értek veled DE! Azért nem baj ha megemlítjük hogy ez a noname fekete csávó izmosabb mint sok hivatásos crossfittes... szóval nem kis teszto szintje lehet.

Meg kell említeni mert nehogy azt higgye bármelyik takony gyik-en hogy majd ő is ilyen lesz (mert vannak ilyenek).


Békát eddig se állhattam ki nagyon, de ezután meg főleg. Annyi esze nincs az embernek hogy egy SPORTOT! ne fikázzon.

Ennyi erővel lehetne a golf is fos, vagy a röplabda vagy a crossfit. Vannak a csőlátású emberek meg van aki tiszteli ha a másik sportol mert az emberek nem 50 vagy 20%-a sportol. Itt Magyarországon még ez is hungarikum nem csak a politikusok, vezetők, de még a sportolók is fikázzák a másikat.

2015. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát jó. Ha ez jót tesz az egódnak, akkor ok.
2015. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És egy ember az az egész sport? Én nem streetezek, de nemhiszem, hogy lehet általánosítani egy ember miatt.


Másrészt két teljesen más sportról beszélünk, más mozgások vannak beidegződve.

Lehet, hogy egy streetes front levert csinál, a súlyemelő meg 200 nyom fejfölé, de ezt nem lehet összehasonlítani.


Értelmeteln. Mintha egy teniszezőt hasonlítanál egy úszóhoz.

2015. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én komolyan mondom csak olyan reklámot engedélyeznék ami igaz.

Tehát fehérjeporoknál, vagy autóknál is átlag lenne.

Pl. Ricsi 1 hónap alatt tökéletes táplálkozással, személyi edzővel és porral 1 kiló izmot szedett fel még Gabi por nélkül 0.8-at. Mennyivel reálisabb képet kapnál arról hogy mi milyen jó és mennyire kell....

2015. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy jött szóba a CrossFit egy ilyen kérdésnél. :D Ne azonosítsuk a Calisthenicset a CrossFittel mert semmi közük egymáshoz. Mellesleg a fekete srácnak egy szabályos húzódzkodása sincs.
2015. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!