Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leggingsben nem gáz edzeni menni?

Leggingsben nem gáz edzeni menni?

Figyelt kérdés
Nincs rendes edzőgatyám, csak hosszú. Ilyen melegben inkább rövidet húznék, de nekem csak cicanadrágból van rövidebb. Mehetek abban meg egy trikóban? Nem gáz, ha kilátszik a fenekem? Utcára nyilván nem mennék így, de terembe nem gáz? Lány vagyok :D.
2015. aug. 13. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Istenem... Nem gaz
2015. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Én fiúként edzek így.
2015. aug. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogom facsarni az izzadtságot, így is trikót cserélek. De legalább a nagy része elpárolog.
2015. aug. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 21 fok és légkondi van :DDD
2015. aug. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 *Glissade* ***** válasza:
21%

Háááát...

Szerintem azért illene felvenni egy normális kisgatyát. Vagy ha az nincs, akkor hosszúba menni.

2015. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 *Glissade* ***** válasza:
21%

Vagy hosszitott trikót felvenni, ami takarja a feneked.

Bár én még sosem edzettem hosszított trikóban, mindig inkább a gatyámnak van magasabban a dereka...

2015. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2015. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon utálom, ha csajok ilyen nadrágban vannak, folyamatosan leejtem a súlytárcsákat, mer a rúd mellé teszem, egyszerűen nem tudok az edzésre figyelni... Főleg ha még egy hamburger vagy tevepata is beficcen, akkor aztán lehetetlen nem oda figyelnem...
2015. aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, hogy cicanadrágból, hogy látszik ki a feneked?
2015. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

igen gáz, csak a srácok nem tudják, hogy mi az a leggings.


A leggings nem cicanadrág, hanem gyakorlatilag egy sűrűbb szövésű harisnya szerűség, ha rásüt a fény, akkor minden kilátszik.


Mikor értitek már meg a csajok, hogy a leggings nem nadrág, nem vesszük fel kívülre, ha nincs mellette más.


(ui: múlktor az utcán egy lány biciklizett leggingsben, ahogy rásütött a nap, akár meztelen is lehetett volna)

2015. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!