Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehetséges, naturál?

Ez lehetséges, naturál?

Figyelt kérdés

[link]

16 évesen ez a fizikum lehetséges?

De súlyzós edzés is mehet neki biztos.



2015. aug. 24. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
lehet naturál, mellesleg a négerek nagyobb a tesztoszteron szintjük valami ilyesmit olvastam még régebben .
2015. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy natural.

Kicsit több az akarás mint a tudás. Mivel vállszélességben nem sok értelme van a húzockodásnak. Hobbi street workout.

2015. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet. Fekete + nagyon jó genetikája van + nyilván nagyon sokat is csinálja.


Akkora izomtömege nincs, hogy szúrnia kéne hozzá.

2015. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát hogyne. A feketéknek nagyobb a farka, nagyobb tesztoszteron szintje, máshol azt állítják ők voltak az ókori görögök és rómaiak illetve egyiptomiak, jövőhéten pedig kiderül, hogy igazán ők jártak először a Holdon, a nap pedig egy fekete majom segglyukából süt.

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire szexuálisan szubmisszív agymosott az, aki elhiszi az ilyeneket.


Ez még bőven a "do you even lift?" izomtömeg, naturálban simán elérhető. Hogy ő éppen kokszol-e, azt honnan tudjuk? Minimális izom, minimális erő, minimális kitartás. Plusz minden nap edzened kell, és kínzóan pontosan enni.


Nekem egyik sem éri meg, főleg nem egy ilyen fizikumért, főleg úgy, hogy abszolút teljesítmény nem igazán van mögötte. Ha nem vagy 12-15 éves, akkor nem érdemes saját testsúllyal foglalkozni.

2015. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annak, hogy nagyobb a farkuk, körülbelül annyi az alapja, mint annak, hogy kisebb az agyuk. Annak, hogy magasabb a tesztoszteronszintjük, meg annyi, mint annak, hogy alacsonyabb az intelligenciaszintjük.
2015. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A többivel ellentétben sajnos ezt kutatások támasztják alá. :D Egyébként ha nem kisebb egyik sem, akkor még ezt a kifogást sem tudják maguk elé tartani, mikor az integrálódáshoz kerül a sor.
2015. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!