Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy jobb fogyasztani a kreatint?

Hogy jobb fogyasztani a kreatint?

Figyelt kérdés

Most akarok venni 1000g Blade Creatint. Mindenhol azt írják, hogy oldjuk fel vízben, mert jobban felszívódik, de ahova járok konditerembe, ott rengetegen beszedik 2 5grammos kanállal és úgy isszák rá a vizet, "mert úgy jobb".

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. szept. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, hogy bekapom a számba és úgy iszom rá a vizet. Szerintem szrul oldódik, így a legegyszerűbb. Tök mind1 amúgy.
2015. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt én tablettában veszem be, mert nem tudok méregetni oldogatni kevergetni azok között a körülmények között, ahol be kéne szednem. A port a számba tenni, megint nem olyan kellemes. Sőt amikor por alakú sóval pótolom amit kiizzadok, annál se túl kellemes, de az is sokat lök a kondin, ha közben a kiizzadt sók miatt elkezd kicsit görcsölni az izom (főleg nyáron). Azt a csipetnyi Na K só keveréket én is így pótolom, hogy a számba öntöm azt a csipetnyit. Másfél óránként már ki szoktam izzadni annyit, hogy azt pótolni kell, különben régebben nélküle görcsöltem és fáradékony voltam. Amióta sót is pótolok, azóta nincs ilyen gondom.


A kreatinból a napi maximum adagot érdemes legalább 4-5 részre elosztani és óránként vagy ritkábban bevenni, különben hasmenést okozhat. A tablettást könnyebb adagolni, mert csak kiveszek a dobozból egy darabot és egy-másfél óra múlva megint egyet. Szétrágom és leöblítem vízzel. Tényleg nagyon sokat dob az erőnléten.

2015. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. szept. 18. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!